Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz tretyak #31264 üzenetére

    Ilyet pont reggel játszottam egymás után kétszer... elég is volt. Harmadikra meg egy miracle rogue-t fogtam ki, aki egy murloc-kal szét burn-ölte a deckkem. A fentebb linkelt (combo?) warriorral még viszonylag hatékony vagyok, csak 16-nál már nem tudom milyen deckkre kellene váltanom. Próbáltam mid-range mage deckkeket és warlock-ot is, de valahogy csak nem jön össze.

    Más:
    A korábbi naxx lapokhoz fűződő kérdésemre végül meglett a válasz és rájöttem, hogy stalagék miért nem ajánlottak; egyszerűen túl lassú. Warrior-tól execute-ot kap szegény (a 11-es idézett minion, nem jut eszembe a neve), paptól mind controlt, mage-től sheep stb. Plusz nem is tartanak addig a meccsek, amíg le tudná idézni az ember.
    - Loatheb cool, sokszor húzott már ki a csávából, de valahogy nem az igazi a zoo deckkembe.
    - Kel'thuzad jónak tűnik, de fogalmam sincs hova tehetném be.

    BRM-ből a patron elég nehéz, viszont thaurissan repült is be a warrior deckkembe! Igaz, max 1-2 kört él meg, de már az is nagy löketet ad.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák