Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pk2

    tag

    válasz Redcaster #29139 üzenetére

    Hát persze aki jól nyit annak igen :) Én az 1 év alatt összesen ennyi legendaryt nyitottam. Millhouse, Antonidas, Onixya, Godzilla, Flame Lev. Beast. Leeroy. Csupa nagyszerű lap. Rengeteg epic is hiányzik, pedig 2 naponta nyitottam úgyhogy persze lehet 0 ráfordítással teljes paklid ha napi sok órában tolod és még a küldetésekkel is szerencséd van, én azokból is hiába nyomkodtam el szinte mindig 40-est kaptam. Természetesen lehet fachunterrel is legend lenni csak az úgy nem szórakoztató, az ilyen aggro paklikat 2-3 meccs után mindig eluntam. És igen nem sok a 3500 gold csak amíg arra gyűjtesz nem tudsz nyitni szóval... Értem amúgy, hogy véditek a játékot de majd egyszer szerintem nektek is eljön az a pillanat amikor megkérdőjelezitek majd, hogy van-e értelme a játéknak, mit ad neked valójában, és nem biztos, hogy jó lesz visszagondolni arra a sok bele ölt órába amit gold gyűjtögetéssel töltöttél. Persze tudom ,hogy itt mindenki minden percét élvezi még az olyan küldetésnek a megcsinálását is ami olyan hőshöz kötődik amit nem szeret de 60 goldos :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák