Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz slayer007 #2688 üzenetére

    Szerencsére nem szoktam szívni.
    Minden paklimmal 50% körüli a win ratem legalább, ami nekem elég.
    A maget meg hanyagoljuk...aki nem látja be hogy gond van vele az soha nem is fogja..de nem érdekes.
    Tudok mellette/vele/ellene most is játszani..tőlem maradhat így is..nem zavar :N
    Mellesleg még szerencse hogy meg lehet verni..azért az már durva lenne ha lapjárástól függetlenül nyerne :Y

    "Amúgy pedig unranked vs ranked 1-3 között mindössze annyi a különbség, hogy unrankeden sokkal több a noob, aki még a basic paklijával vergődik ellened. Rank1-3 között szerintem ilyet nem fogsz találni..."

    Nem erről volt szó..hanem hogy a Mage ugyan azt tudja..manapság már NAGGGGYON ritkán találkozok olyan mage-el aki nem a laphúzós arcbaspellezős felállást használja...és mivel a pyro is csak epic így legalább 1 majdnem minden pakliba belekerült már. Persze van akinek még nincsen, de kevesen :K

    Arenázni meg nem igazán van kedvem..és tudom hogy nem a Blizzard hibája, és sosem állítottam hogy az övé. :)

    F-ECT$ Sok minionod van:D Gondolom te se spellekel nyersz :D
    Amúgy elég bika pakli szerintem..amiből kell abból van benne, ráadásul 2...szép :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák