Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Túl vagyok eddigi pályafutásom legepikusabb menetén (19). Én Paladin, ellen egy Warlock, aminek minden basic lapja gold volt és nem mellékesen tele volt legendarykkal, mint Thalnos, Ysera és gold Jarraxxus - na amikor utóbbit kijátszotta 2HP-n (nekem 23), akkor nem kicsit fostam be. Sosem vertem le eddig egyetlen Jarraxxusos lockot, pláne nem olyat, ami goldot farmolt egy igencsak kiforrott paklival. Mindent igyekeztem előtte counterelni, a két eq-m kénytelen voltam bevetni, de fel sem jött a két Consecration és a Pyromancer... 3HP-m maradt, neki szintén - nekem három darab Silverhand Recruit maradt lent, neki némított Gurubashi, két hero power, 3/5-re buffolt Voidwalker és Ysera. De csak nem nyomtam concede-re, fohászkodtam az RNG Istenhez, hogy most az egyszer topdeckeljek egy lapot, amivel megnyerhetem a menetet...

    és meghallá fohászom a Blizzard szervere és kezembe adá a (gold) Hammer of Wrath-ot vala. :Y :C

    A kezemben Guardian of the Kings volt még, esélyem nem lett volna a túlélésre~. Néha tényleg kell a random, pontosabban ez a velejárója a dolgoknak. Hail to the Hammer!

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák