Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    Sziasztok! Mikrohullámú sütőt szeretnék venni a megöregedett Candy CMG2895DS helyére. Nekem egy ugyanilyen mikró is megfelelne (sőt!) csak már sehol nem lehet idehaza kapni. (Ideális méretű, 28 literes rozsdamentes belső tér, törhetetlen fém forgótányér stb.) Adott a hely ahová be kell férnie az új mikrónak, és nem szeretnék játékszert venni, emiatt min. 28 literes kellene (mint a korábbi). A hely méretei ahová be kell férnie úgy, hogy levegőzni is tudjon: 56cm széles 37cm magas és 42cm mély (ez utóbbi egy picit lehet nagyobb, legfeljebb kilóg 1-2 cm-t). Lehetőleg rozsdamentes belsőt szeretnék és a mikrohullámon kívül semmi más funkcióra nincs szükségünk így nem gond ha nincs benne csilivili grill meg ilyesmi. Találtam is egy 31 literes Daewoo KQG-1N4A típust, de sehol nem lehet beszerezni. A linkelt daewooshop.hu-nál megrendeltem másfél hónapja de nem tudják szállítani. A két említett típust be lehet még idehaza szerezni valahol, vagy tudnátok ajánlani valamilyent ami a paramétereknek megfelel? Előre is köszönöm!

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák