Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mind_against

    tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok benne biztos, hogy ez a megfelelő topik, de hátha tud valaki okosat mondani, hogy mi lehet a probléma. Van itthon egy mosogatógépünk beépítve, Whirlpool 6th Sense, Power Clean, ilyeneket tud, sajnos a típusát nem tudom, nincsenek már meg a papírjai, a gépen sincs feltüntetve, valamint a használati útmutatón sem. 2015-ben lett vásárolva, a gombok és a jelzőfények nem az előlapon vannak, hanem az ajtó tetején, felső részén, bal szélén van a power clean felirat, ettől jobbra a mosogatási programok feliratai, majd jobb oldalt a jelző fények és gombok. Csak azért írom le, hátha így valaki ráismer. Kijelzője nincs.

    A gondom: 6th sense programmal indítottam egy mosogatást, mindent úgy csináltam mint eddig. Elindul, elkezdi felszívni a vizet, majd csipog egyet röviden, előtte ilyet sosem csinált, de közben megy tovább a szivattyú, majd a szivattyúzás is akad egyet, és végül hosszan sípol és leáll, az X, azaz a törlés gomb villog és ennyi. Kb 4-5 alkalommal próbáltam újra, eco programmal is, a végkifejlet ugyanaz lett.
    Öblítő feltöltve, tabletta benne, sóval feltöltve, nem lóg bele semmi a szórókarba, a szűrő nem rég volt takarítva.

    Mi lehet a baj?

Új hozzászólás Aktív témák