Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Integra #1925 üzenetére

    én most egy olyan mikrót keresek, ami mikró és légkavarásos sütő egyben. ha grill is van a tetejében jöhet, de az első kettő a fontos.

    MediaMarktban lattam par Panasonic/Sharp/? legkavaros mikrot, kb. 40-nel kezdodtek.

    Rajottem, hogy fontos szempont a mikro ajtajanak kialakitasa is, volt par ritka hulyen nyithato Gorenje mikro, amin nem volt fogantyu, hanem a kezelopanel aljan volt egy nagy gomb, azt kellett benyomni, ugy rugta ki par centire az ajtot.
    Nem tul bizalomgerjeszto konstrukcio :(

    Kozben beneztem markabolt.hu-hoz is, mint kiderult, az Electrolux csoport egyik cuccaban sincs crisp funkcio, amit eloszeretettel hasznaltam eddig az instant pizzak sutesere, szoval AEG/Electrolux/Zanussi kilove. :(

    Megneztem a kiallitott EWT(S)13620W mosogepeket is, ugyanolyan lotyogosen van rogzitve a kezelopaneljuk, mint az alighasznalt masfel eves mosogepemen, centrifugazaskor hangosabban csorog/zorog, mint maga a centrifuga :W
    Idei EWTS verzionak ritka bena a benyomando ajtonyitoja, tavalyi EWT egy ujjal felhuzhato kilincse szerintem sokkal jobb volt.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák