Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zalaymate

    senior tag

    válasz (ADAMKA) #6666 üzenetére

    Hi!

    Talán még emlékeztek az én kis "hangszórókat és erősítőt a gépbe" projektemre.

    Hát én eléggé körüljártam a témát és végül is megoldottam. Bár az én esetemben a nagyobbik (mélyközép) hangszórópár átmérője mindössze 165mm, a mélynyomójé meg talán 20-30 körüli lehet.

    A probléma azzal van, hogy annak már igen komoly mágnese van, ami hidd el nekem napok alatt rendezné le a winyód tartalmát és szerintem egyéb alkatrészeket is... :U

    Sajna ez ennyire egyszerűen nem kivitelezhető. Én úgy oldottam meg, hogy speciális hangszórókat szereztem be. Azaz a 2 mélyközép hangszóróm is mágnesesen árnyékolt kivitelű. Igaz a 2 magas nem árnyékolt, de azok meg csak 30mm átmérőjűek, szóval a mágnesük is elenyészően kicsi....

    Tehát ezt szerintem gondold át! Esetleg ha olyan nagy a házad, akkor házilag is megpróbálhatod belül leszigetelni a mélynyomó mágnesét, de az elég nehéz és körülményes, ráadásul még így is necces... szerintem. ;)

    Gondold át ezt!

    Egyébként sajna megállt a projektem, mert az erősítőt házilag csináltattam és kisebb működési problémákkal küzd.... :(((

    De reményeim szerint január vége, február eleje környékén elkészül és akkor megalkotom Logout-ra is a folyamatot, mert készítettem sok-sok képet! :K

    (= Zala =)

Új hozzászólás Aktív témák