Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Siriusb #63495 üzenetére

    Ezek már ki vannak vágva, én már csak darabolom őket. A telket amikor megvettük, akkor 7-8 évig lakatlan volt és konkrétan a 3000 m2-es telek 600 m2-esnek érződött, annyira el volt dzsungelesedve, nem volt átlátható. Az elöregedett, elkorhadt fák/bokrok helyett rengeteg újat ültettünk már és még fogunk is. Tegnap is egy cseresznyefával és egy kivi bokorral gazdagodott a telek. Tudom, hogy hosszú idő mire ezek "ugyanazt" nyújtják, mint a régi növényzet, de hát ez van.

    (#63496) emre: ebből is látszik, hogy bár rengeteget dolgozom fával, azok mindig szárazak (asztalosság, esztergálás, lézergravírozás). Favágásban nem igazán vagyok otthon és ha nagyon őszinte akarok lenni soha nem is érdekelt igazán. Vágtam már sokszor fát, de nem igazán figyeltem meg az "összefüggéseket". Ez van, senki sem lehet tökéletes... :B

    MÁS: nem tudom mennyire érezhető a korábbi állapotokhoz képest, de baromi sokat haladtam a műhely végleges elrendezésével. Már csak a CNC marógépnek kell megtalálnom a helyet. Tudom, hogy még mindig elég kaotikus, de a 4 napban is csak mintegy 2 órát tudtam ráfordítani a dologra. Sok minden van még hátra, főleg az új gépek beszerzését követően... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák