Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz #90933760 #49356 üzenetére

    A gépnek mindenképpen hordozhatónak kell maradnia. A gányolás mértéke nem számít, csak maradjon hordozató.

    Értem, hőcső. Tehát azt mondod, hogy a 771 hőcsöve (második link) kapacitásban elvileg elegendő lenne a hő szállítására (ránézésre), csak egy normális lamella sor kellene hogy lehűtse?

    Írtad hogy nem tömör réz. Pl.: Ha a képen látható hőcsövet keresztbe vágom, akkor mit látnék? Ha nem sima tömör réz, akkor házilag kb. esélytelen is a gyártása? (kicseréni egy szélesebbre. Ha noti kap egy normális lamella sort, esetleg normális ventillátor lapátozással megtámogatva, akkor már lehet hogy a hőcső hőszállítási képessége/keresztmetszete lesz a gyenge láncszem.)

    (#49354) tupacamaru: Húha, látom olyas valakinek szóltam vissza akinek nem kellett volna... :) Lehet én értettem félre: mivel egy deka segítséget nem írt, csak "kijavított", én ezt "beszólásnak" értelmeztem, és nem a jó szándék jelét feltételeztem. De látom igaza volt, és ezek nem tömör vezetékek ezek szerint. Én kérek elnézést. :)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák