Hirdetés
- Így tüzelt el százbillió forintot az AI a héten
- Kétféle módon harcol a forró helyzetekkel szemben az ASUS új, M.2-es SSD-háza
- Mérföldkő a szilárdtest akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Degeneratív kapcsolóval készül a Firefox
- Megint vizsgálja a leégő Ryzen ügyét az ASRock, amit elvileg már javítottak
- Melyik tápegységet vegyem?
- Amazon Fire TV stick/box
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- 3D nyomtatás
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Hobby elektronika
Új hozzászólás Aktív témák
-
TomCapone
csendes tag
Köszi Srácok a részletes magyarázatot. Túl részletes is volt, őszintén megvallva le is estem menet közben a lóról, mert a felét nem értettem a részleteknek. Az összkép viszont megvan. Az emulálás kifejezést fentebb többször is olvastam, így az nem volt idegen, de a jelentését továbbra is homály fedi!
Ami felkeltette az érdeklődésemet (vagy inkább megdöbbentett), hogy ha az én elméletem szerint történtek az események, akkor egy olcsóbb cucc is elég lett volna? Ez sem olyan egetverő összeg (lenne, ah működne), na de hogy még ennél is olcsóbban meg lehetne oldani egy garázskapu nyitást, pláne egy autó kinyitását, az azért ledöbbentett! Biztosak vagytok ebben?
Nyilván nem az érdekel, hogy ki honnan szerzett információt, ki mivel foglalkozik, lesz...om, tényleg! Olyat hallottam a gépjármű felderítés központjában, a távirányító és a vevő (garázskapu, autó, stb) közé ékelődik valami, és úgy lopja le a jelet! Nyilván erre gondoltál Aztat, amikor aztat írtad
, hogy többször kell megnyomni a gombot, mert az ugrókódod rész átjött, azt felfogtam. Erről az volt az elképzelésem, hogy sokszázezres cucc kell hozzá, akár milliós beszerzési áru, hiszen ha sok verdát lopnak el, akkor megtérül, és mint tudjuk, a céges felhasználású dolgok, amúgyis többe kerülnek, mint az egyszeri fogyasztónak készült termékek!
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 85%
- Bomba ár! Lenovo X13 Yoga G1 - i5-10G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Ram bazár DDR3 (4GB/2GB)
- Xiaomi Redmi Pad 8,7 64GB, Wi-ti, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
, hogy többször kell megnyomni a gombot, mert az ugrókódod rész átjött, azt felfogtam. Erről az volt az elképzelésem, hogy sokszázezres cucc kell hozzá, akár milliós beszerzési áru, hiszen ha sok verdát lopnak el, akkor megtérül, és mint tudjuk, a céges felhasználású dolgok, amúgyis többe kerülnek, mint az egyszeri fogyasztónak készült termékek!

