- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Projektor topic
- A Sony még nem döntötte el, hogy miképpen reagálnak az USA vámpolitikájára
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- iPad topik
- Milyen egeret válasszak?
-
PROHARDVER!
FIFA 18 topikösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
futre75
kezdő
Szép volt. Ezt a cselt hogy csináltad mert sokan használják de még nem sikerült rájönnöm, hogy kel.
-
futre75
kezdő
Pc-n jött valami update, másnak is vagy nálam van valami hiba ?
-
futre75
kezdő
Tegnap letöltöttem a patch-et és nálam nincs ez a meccsek végén, ne kérdezzétek nem tudom miért.De vagy 10 mecset játszottam tegnap és ugyan úgy volt minden mint eddig.
-
futre75
kezdő
Ezt írják az update-re
-
futre75
kezdő
válasz
A guru #21697 üzenetére
Nagyon örülök Gabinho sikerének és gratulálok neki, tudtam hogy nem csak egy kiemelkedő fifásunk van, és szerintem még akad egy-két rejtett gyöngyszem.Gabinho-nak a stílusa is szimpatikus sokall taktikusabb és valamennyire hasonlít is az eredeti futballhoz., a Molnargabo-jé annyira nem. Nagyából én is úgy játszok hogy próbálók biztonságos paszokal elöre jutni de amikor 3-4 en rohannak rád egyszerre ezt elég nehéz kivitelezni. És nem tudok rajöni hogy csinálják, de ha valaki tudja írja már le.
Remélem hallunk még sokat Gabinho-rol. -
futre75
kezdő
válasz
gabigyerek #21010 üzenetére
Mondjuk egy 118 éves játékostól nem is olyan rossz
de amúgy a két 1 * kicsit erős
-
futre75
kezdő
válasz
Aguinaga #20998 üzenetére
Szerintem a 3 * nem olyan gyenge de ez szokás kérdése, viszont balról befelé tör és a vissza passz, a jobb lábára jön sokszor lőttem vele így már gólt, igaz nálam is jobb oldalt van csak csereként jön be balra a Pl csapatba.
Kérdés, a meccs utáni visszajátszásokat el tudom valahogy menteni mert mindig van 1-2 gól amit szívesen lementenék.
-
futre75
kezdő
-
futre75
kezdő
válasz
Clapaucius #20895 üzenetére
Én használom, az egyik legjobb kártya, a fejesei is gyilkosak és kb minden szögből lőhetsz vele 99 % a gól.
Az egyetlen hiányossága szerintem hogy lassan gyorsul, pedig én Hunter lappal használom. -
futre75
kezdő
válasz
Fifaisshit #20857 üzenetére
Lehet. de nem érzem
-
futre75
kezdő
Látom, mindenki ugyanazzal a problémával találkozik, csak jó lenne ezekre a dolgokra valami megoldást is találni.Vagy rájönni hogy az ellenfél mit használ amitől az ő játékosai megtáltosodnak a mieink meg lebutulnak.
Én például azt nem érzem hogy az én csapatom ennyire meg lenn támogatva, sőt minden egyes gyözelemért keményen meg kell dolgoznom. Nálam például a Team Contain valami botrányos mintha nem is lenne.Pedig próbáltam már mindent magas agresszió, magas presszing de semmi hatás. -
futre75
kezdő
válasz
Dexar007 #20722 üzenetére
Valamit rosszul csináltál nekem fél óra kellet a 10 gólhoz meg a fejesekhez, és a kapufás gólhoz.Csak 2 online meccs elég , mindenki partner volt akivel össze sorsoltak.Ja igen nekem is volt az vegyik ellenfelem aki nem Ir játékosokal rúgta. Rooney Cam és Engine nekem
-
futre75
kezdő
Rooney meg lett nem is volt olyan nehéz , szerintem Cam-ba nagyon jó gyors, jó lő és erős, csak ajánlani tudom egy ilyen kártya ennyiért ajándék.
-
futre75
kezdő
válasz
Kristof_94 #20091 üzenetére
Nekem is két porttot nem engedett, de így is javult.
Én is egy PTG Martialt nyitottam, de nem adtam el remélem kap valami IF-et mert emlékszem tavaly azoknak nagyom durva árra volt.
-
futre75
kezdő
Aki PC-n játszik és routere van az állítson be egy statikus Ip-t és csinálja meg a port forward-ot, nekem meg volt de valamiért elmászott nemrég, tegnap újra megcsináltam és kaptam egy új játékot. Nem tudom meddig marad így de most sima minden.
A statikus Ip-hez itt a leirás: [link]
A port forwardhoz itt:[link]
Ezeket a portokat kell beállítani [link]
Én mindegyiket megnyitottam+az Originek is külön, lehet hogy nem kell mindegyiket de biztos ami biztos, de tényleg érdemes.
Ha valaki megakad szívesen segítek.
-
futre75
kezdő
Egy kis érdekesség https://gamer.hu/2018/03/12/uj-fifa-18-cheat-terjed-pc-n-az-ellenfel-atveszi-az-iranyitast/
-
futre75
kezdő
Sziasztok, régebbi Fifáknál meg tudtam nézni utólag is hogy kivel játszottam mikor és mi lett az eredmény, de most nem találom ezt. Valaki tudja hogy ez működik és ha igen akkor hol tudnám megnézni.
-
futre75
kezdő
Ebben teljesen igazad van ilyen csalókkal én sem találkoztam ebben a évben, vagyis kevesebbel. Meg aztán tényleg lehet hogy ez is csak az EA mokolása,nem tudom de hogy létezik ilyen az tény.
A TV elé én sem tervezek ülni, nem is tudnék mert asszony az erősebb :-D de a monitoron van HDMI szóval a PC mellet csak elfér a konzol.
-
futre75
kezdő
válasz
#16514048 #19621 üzenetére
Amiota van a Fifa én játszok vele azt hiszem még Play Stationon volt a 98 amivel először játszottam Pc-n 2000 óta. Az unokaöcsémnek van Xbox One azon túl vagyok 100 mecsen Kb. Sose jött egy ellenfél se így ellenem.
Minden évben Div 1-ig jutottam volt hogy meg is nyertem, Wl Gold 1-2 volt tavaly meg egyszer-kétszer Elit.Idén szenvedek, mondjuk tavaly márciusban született a lányom és azóta lényegesen kevesebbet játszok. De most is DIV 3-ban vagyok. Szóval úgy hiszem meg tudom ítélni hogy én vagyok béna vagy valami turpisság van. Nem panaszkodom, de mint érdekességet írtam le. -
futre75
kezdő
válasz
Fifaisshit #19614 üzenetére
De a Prok Pc-n vannak
én nem érzem magam annak szóval veszek egy konzolt. Nem akarom megzavarni a Prok világát Pc-n.
-
futre75
kezdő
válasz
kiserik #19610 üzenetére
Én is ezt vettem észre pontosan mindent úgy ahogy azt te leírtad. Kb 2 hete ez megy főleg az Oroszoknál szerintem ez egy Cheat vagy valami hasonló. a védekezés lett felhúzva mert tegnap Mertens ellenem volt a legjobb KVK. De már nem húzom fel magam ezek miatt, bosszantó de a megoldás hogy át kell menni konzolra. Talán ott nincs ennyi csaló vagy egyáltalán nincs. a PC már erről szól sajnos.
-
futre75
kezdő
Pc-sként mondom a PC halott, szóval ülj le egyes. A konzol a jelen és a jövő is.
-
futre75
kezdő
Erre esetleg valaki ?
Sziasztok, lenne két kérdésem hátha valaki tud segíteni. először is nálam nem nagyon működik a team contain, hiába nyomom a gombot nem nagyon váltanak rá a labdás embere ha véletlenül igen akkor késve és nem követik az embert. Míg ez ellenem ragyogóan működik, mindig van valaki a labdás emberemen és látni hogy ez a gép által irányított játékos ( ha mégis az akkor az hogy ) szerintetek mit csinálok rosszul . A platform pc és a 3. Div-ben vagyok jelenleg. a taktika 60 40 org 65 55 30 free 60 60 45
A másik kérdésem az hogy milyen beállítással tudnám elérni hogy a csatárom maradjon elöl ne nagyon boklászon visszafelé Lacazete sehogy se akar de Lukaku se míg tegnap az összes ellenfelemnek kb 3 passz után az elöl álló csatárhoz sikerült jutatni a labdát aki végig ott volt. az én csatárjaim meg állandóan visszajönnek hiába High a támadó workrate-jük. Ha valaki tudja a megoldást azt megköszönném -
futre75
kezdő
Sziasztok, lenne két kérdésem hátha valaki tud segíteni. először is nálam nem nagyon működik a team contain, hiába nyomom a gombot nem nagyon váltanak rá a labdás embere ha véletlenül igen akkor késve és nem követik az embert. Míg ez ellenem ragyogóan működik, mindig van valaki a labdás emberemen és látni hogy ez a gép által irányított játékos ( ha mégis az akkor az hogy ) szerintetek mit csinálok rosszul . A platform pc és a 3. Div-ben vagyok jelenleg. a taktika 60 40 org 65 55 30 free 60 60 45
A másik kérdésem az hogy milyen beállítással tudnám elérni hogy a csatárom maradjon elöl ne nagyon boklászon visszafelé Lacazete sehogy se akar de Lukaku se míg tegnap az összes ellenfelemnek kb 3 passz után az elöl álló csatárhoz sikerült jutatni a labdát aki végig ott volt. az én csatárjaim meg állandóan visszajönnek hiába High a támadó workrate-jük. Ha valaki tudja a megoldást azt megköszönném -
futre75
kezdő
Icardi és Immobille tényleg falábú a játékban biztos Immobile megvan azt hiszem most 87-es de egy rendes mérkőzést nem tudok játszani vele. Tegnap néztem a Juve -Ajax Bl döntőt, na ott a középhátvéd se volt falábú :-D Ciro Ferrara
-
futre75
kezdő
válasz
gabesz82 #15774 üzenetére
Ezzel a böfögős Lengyellel én is találkoztam, ugyanezt csinálta akkor is persze kapott pár gólt akkor jött az üvöltözés.Én dolgoztam fél évig Lengyelországban akkor nem tűntek ennyire tahónak a Lengyelek de akik Fifáznak azoknak a nagy többsége gyökér.
Úgy veszem észre az új patch óta a 4231 kicsit haldoklik, plusz szerintem a 60-65 presure is kicsit sokk neki de ezt még próbálgatom. Az biztos hogy a védekezés fel van húzva rendesen, nem lehet csak úgy végig rohanni a pályán igaz ez a sprint huszárokat nem zavarja.Viszont a ping pong foci nem szűnt meg tegnap az összes gólomat 2-3 szór visszapattanó lövésből kaptam
-
futre75
kezdő
Szerintetek ez mennyire életképes, ha esetleg valami tanács van azt elfogadom. Mooy, Naingolan, Ibra, Lukaku még nincs meg a többi igen.[link]
-
futre75
kezdő
Szerintem van kezezés a FUT-ban nekem is fújtak már azért tizit is, de miért is ne lenne ez európai foci nem az NFL.
-
futre75
kezdő
Kicsit hozászolnék az indokolatlan piros lapos témához, mert szerintem sem hiszti. Tőlem kb 1 hónapja a meccseim 90 %-ban mindig kiállítanak valakit. Általában a kiállítás mindig a labdától mesze történik, volt úgy hogy az a játékos akit kiállitotak hosszú percek óta nem is ért a labdához. Mindig második sárgával történik a kiállítás. Nem tudom ez mitől lehet, szerintem köze lehet valamilyen beállításhoz. az eddigi években alig volt kiállításom szóval nem hiszem hogy ennyit változott volna a stílusom. az agresszió max 60-as értékre van állítva a pressure max 55. De már kezdem megszokni
sokat segít a védekezés gyakorlásában :-D
-
futre75
kezdő
Sziasztok, nem tudjátok hogy az Icon és a Ronaldo Editiont meg lehet e még venni, mert csak a standard változatot ajánlja fel az Origin. Mert most terveztem volna hogy megveszem.
-
futre75
kezdő
Sziasztok, nem tudjátok hogy az Icon és a Ronaldo Editiont meg lehet e még venni, mert csak a standard változatot ajánlja fel az Origin. Mert most terveztem volna hogy megveszem.
-
futre75
kezdő
Sziasztok most néztem meg az Orosz Origin Store-t és ott az Icon Edition 3500 rubel, ami barátok közt is 15000 Ft. Az Oroszok ennyi engedményt kapnak vagy én néztem el valamit ? Ha van valakinek egy kis ideje ránézne, mert ha tényleg ennyi akkor én ott veszem meg a játékot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Oázis Computer - Prohardver nyereményjáték egy Acer gamer monitorért
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- Hálózati / IP kamera
- Politika
- Mesterséges intelligencia topik
- Programozás topic
- Kedvenc zene a mai napra
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD Intel ARC A770 16GB Rampage SHIVA 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B460M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB KOLINK Observatory TG TT 600W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H170M i7 6700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB KOLINK Observatory Lite TT 500W
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R3 3100 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500XT 4GB BitFenix Neos Thermaltake 500W
- BESZÁMÍTÁS! Asus H110M i5 7400 8GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1650 4GB ZALMAN S3 TG Chieftec 600W
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 122 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest