Hirdetés

Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    2018.10.27. Elő a kerékpárral teljesítménytúra

    Az eddigi karrierem során nem volt még ennyire közel megrendezett túra (lakhelyemhez képest). Konkrétan a utca végén volt a nevezés/rajtcél. A bejárattól már lehet látni az épületet. Kellemest a hasznossal elv remekül bevált. Már egy ideje ki akartam próbálni az éttermet, de nem igazán volt rá pénzem.
    A túrán természetesen a hosszú távon indultam. Pár eltévedés benne volt a pakliban, és néhányat sikerült is kézbe vennem. Összességében remek túra volt, bár ennyi szinttel korántsem mondanám könnyen teljesíthető túrának. A túra nagyrészén egyedül tekertem. Az időjárás a túra első felében viszonylag szeles volt, karmelegítőt és mellényt kellett viselni. Utána kisütött a nap, de a szél nem csillapodott le. Úgy döntöttem inkább többet izzadok, de nem vetkőzöm le. A frissítőpontokon volt étel/ital dögivel. Hosszúheténybe befutva elmentem a temetőbe utántölteni, persze a frissítőpontnál ásványvizeket osztogattak.
    Az útminőség nem volt elsőosztályú, de nem is volt borzalmas. Ami nem hiányzott, az az utolsó mecseki mászás volt. Az meg pláne nem, hogy benéztem a kanyart és a lehető legszarabb úton mentem vissza a városba.

    Avg: 155 bpm

    Másnap találkoztam pár állattal:

    Reggel egy gyiku sütkérezett az ablakpárkányomon:

    A hónap elején született macskák is már cseperednek:

Aktív témák