Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Kezdetét vette a szeptemberi hardvervágta

    ph Az új tanulmányi év elején a desktop PC-k és a perifériák uralják a pályát, de beköszön egy noteszgép is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Speedy007 #20 üzenetére

    A BL nyitásban semmi nem változott... Az a kínai készülékekre vonatkozik..

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Speedy007 #20 üzenetére

    Sejtettem, hogy lesz olyan, aki nem lesz képes értelmezni, amit írtam, így akkor most
    nézzük meg együtt ... :U
    Te a Samsung-al kezdtél el példálózni, és ehhez hasonlítottad a Xiaomi. Én - egy konkrét típusra nézve - elővettem a két márka egy-egy zászlóshajóját.
    Az S23 és S24 topic-okat elég komolyan követtem, mert egy ideig esélyesek voltak a készülékek. Az említett topic-okban leírt tapasztalatok, és a száraz tények (specifikáció) alapján állítottam, amit állítottam, és tartom most is. Nevezetesen az S24 gyakorlatilag 0 változást / előrelépést / innovációt mutat fel az elődmodellhez képest.
    Azért a Xiaomi 13 → 14 esetén szerintem nem ez a helyzet.

    "Vagy minnél megapixelt bele zsúfolni a telefonba?"
    A több Mpix-elnek én sem vagyok nagy híve, de legalább - szemben a Samsung-al - odafigyelnek a lencsékre / objektívekre is. A Samsung rezzenéstelen arccal, zsinórban 3. (!) alkalommal adja el ugyanazt a - nem túl jó minőségű (banana gate) - lencse set-et. Ez mi, ha nem arcpirító?

    " ... hogyan kell másolni a többi gyártót?" - onnantól kezdve, hogy ma már minden rohadt telefonon ott a notch, lyuk, sziget, stg. szerintem hagyjuk is!

    " ... gyorsabban tölteni a telefont ... " - hidd el, valakinek ez (nagyon) fontos. Nekem spec. annyira nem, de itt is azt hallom lépten-nyomon, hogy a Samsung nem kicsit óvatoskodja túl a dolgot (és marad le a versenytársak mellett).

    " ... hogy tudjad oldani a bootlodert ... " - ezt passzolnám, max. azt fűzném hozzá, hogy ezek szerint legalább lehet bl.-t nyitni és root-olni. Tudom ma már nem divat, de én ezt is visszasírom.

    #22 roli543
    FYI! a fentebb leírtak!

Új hozzászólás Aktív témák