- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Androidos tablet topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Hobby elektronika
- Vezetékes FEJhallgatók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
PROHARDVER!
Debian GNU/Linux
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
válasz
sztikac #3007 üzenetére
Ő ragaszkodik a live cd-hez meg a hardveres vt-hez, ezügyben nem nyilatkozom, még sosem volt a kezemben live cd.
Az eredeti baját tisztességesen *SZERINTEM* úgy lehet megoldani, hogy xen hoszton paravirtualizált guesteket futtat, annyit, amennyire szüksége van és a hoszton konfigurál hozzá egy akár routolt, akár bridgelt hálózatot. Azt, hogy melyiket, akkor lehet tudni, ha elénk tárja, hogy mit akar. Én csak annyira emlékszem, hogy fórumot akar futtatni rajta, de ennél azért több kellene.
-
FixY67
senior tag
válasz
sztikac #3002 üzenetére
Ez kb. 100%-ban fedi a tényeket.
Olyan virtuális hálót szerettem volna, amin kizárólag "én" (=az általam, virtuális gépre telepített dhcp szerver) osztogatom a címeket és egyéb paramétereket, ami totálisan le van választva a fizikai hálózattól, csak a routernek kinevezett gépen át érhető el a külvilág és a külvilág is csak ezen a routeren át látja a virtuális hálózatot.
Közben megnéztem a windows-os változatát és kiderült, hogy ilyet a vmware szerver változata egyáltalán nem tud.
Doksi szerint sem.Maga az editor egy külön kis program, amivel az interface-eket lehet állítgatni, hogy mely fizikai hálókártyára kapcsolódjanak, nat-hostonly-bridged legyen-e stb.
-
FixY67
senior tag
válasz
sztikac #2998 üzenetére
Még1x köszi a tippet, sajnos nem nyert...
Távolról használva két vm létrehozása és ezek néhány indítása/leállítása után elkezdett döglődni a vmware szerveroldali részén valami. (null pointer exception)
Megnéztem a 2.0 által supportált 64 bites rendszereket, de egy olyan sincs köztük, amit én is támogatni tudnék. (enterprise rendszerek + réges-régi Ubuntuk) -
FixY67
senior tag
válasz
sztikac #2998 üzenetére
Az nem, de a help (miután még1x átnéztem) segített.
From the USB controller menu in the toolbar, select the device you want to connect to in the Plugged into Host list.
When the USB device is connected to the virtual machine, it appears as selected in the toolbar menu.Egyre a szöveges menüben kerestem az USB controller menüt. Közben csak egy ikon.
Így már látja...
Köszi.-----
Régebben nem volt egy olyan eltérés a fizetős és az ingyenes vmware között, hogy az ingyenesből hiányzott az USB support?
-
FixY67
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 11
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Battlefield 6
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- sziku69: Szólánc.
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Androidos tablet topic
- Hálózati / IP kamera
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Calman Home for LG licenc (PGenerator támogatással) ÚJ ára 66.000 Ft.
- Bioshock Infinite Ultimate Songbird Edition
- The Witcher 2 Assassins of Kings Collector's Edition
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- AKCIÓ! Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 1 i7-10510U 32GB 512GB Nvidia Quadro P520 14" FHD Gar.: 1 év
- Nagyakkus, mobilnetes - Dell Latitude 5330 i3-1215U 6mag! 16GB 1000GB 13.3" FHD 1 év gar
- Akció! HP Elitedesk 800 G1 USDT számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD 4600 WIN
- Dell Latitude 7410 karbon i7 10610U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest