Hirdetés
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- Sikerült önállóan 1 GHz-re és két magra ugrania Indiának
- Milyen videókártyát?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Házimozi belépő szinten
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- OLED TV topic
Aktív témák
-
Flashy
veterán
hát fenetudja. a digitális-analóg rendszerek összekapcsolása mindig macerás. eleve nagyon kevés lineárisan működő dolog van a gépben, semmi nincs ami bármire is lineárisan változna, feszültségre, áramerősségre, ugyanígy a hőmérsékletre sem. lehet hogy egy hőmérő 20-40fok között jó közelítéssel lineárisan működik, 40 fölött viszont durván elkezd torzítani valamelyik irányba. persze mindenre lehet megfelelően bonyolult kapcsolást építeni, ami már elég pontos, úgy tűnik prociba nem hajlandóak pontosabbat integrálni. talán túl bonyolult lenne, vagy beszorítva a procimagba a saját disszipációja már tönkre is tenné a mérési pontosságát.
valami olyasmit is olvastam, hogy a hőmérők nem decimális számot adnak celsius-ban, hanem valami olyan értéket vagy értékeket, amiből a szoftver számol nekünk vissza fokot valami alapján, ha két progi kis különbséget mutat azonos időpontban, az emiatt lehet, máshogy közelítenek vissza celsiusba. -
Flashy
veterán
talán nem annyira fontos a pontos érték mint amennyire felfújják. a procinak egy a fontos: ne legyen a tönkremenési határ fölött. persze tudom, az se mindegy hogy mennyivel van alatta. de sokkal kevesebb idegbajos ember lenne ha csak annyit tudnánk hogy alatta vagyunk, vagy közel vagyunk már hozzá. az alaplap úgyis lekapcsol magától a hőmérő értékétől függetlenül (tapasztalat :) ) ha túl meleg a proci.
Aktív témák
- 188 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i5-13450HX, RTX 5060
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 1TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
- Razer Barracuda X Chroma Black gamer Fejhallgató
- Bomba ár! Dell Latitude E6220 - i7-2GEN I 8GB I 128SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


