Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • littlelion21

    addikt

    válasz föccer #4084 üzenetére

    Na ja, az alaplap eléggé modern, de az integrált realtek olyan fos, h az már fogalom. A rightmark szerint a prociidő 40%(!!!)-át eszi meg, s ez való igaz. Erre akkor jöttem rá, amikor a TDU 1024-ben be-be szaggatott látszólag indokolatlan esetekben. Először azt hittem a 256mega VRAM kevés neki és levettem mindent a minimumra. A hatalmas arcul csapás ekkor ért - még mindig szaggatott! Az alaplapi szart letiltva magasabb felbontásban sem szaggat, és érdekes az ATT szinte mindenütt, minden játékban többet mér így 4-5 fps-el. Na ezért akartam lecserélni.
    Hogy miért akartam betenni? Mert csak qrvajókat olvastam róla. Érdekes, mindenki csak dícsérte.
    De igazad van, nem éri meg a fáradságot, tegnap kiszedtem, jelenleg az alaplapival gyökérkedek, míg nem veszek egy Audigy1-t.
    Ezt meg eladom a francba próbagarral, mert érdekes módon csak bizonyos alaplapokkal nem hajlandó együttműködni (mint pl. az enyém).
    Ja, és készült hozzá xp driver csak a telepítő cd-n nem volt rajta, de mondjuk a driverzone-on meg millió egyéb helyen igen.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák