Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dufresne

    addikt

    válasz Jim Tonic #55 üzenetére

    Alapvetően én egyetértek veled.
    Aki nem fogja fel és nem érti meg, hogy mik a szabályai a saját arckép feltételének, azok sztem egész egyszerűen nem érdemlik meg. Ezért nemértem azokat akik írkálnak a topicocba elégedetlenül arcképért sóvárogva teljesen feleslegesen szítva ezzel a feszültséget.
    Amúgy a nők iránti tiszteletem jeléül énis támogatnám a kedvezményesebb avatarhoz való jutás jogát, csak felmerül benne a kétség, hogy hogyan is lehet megbizonyosodni, hogy az adott user nem csak egy elégedetlen és türelmetlen hímjószág felhasználó, aki így akar avatarhoz jutni mihamarabb. Igaz ezen talán a 300napos időkorlát és a tag cím elérése segít, mivel csak nincsenek olyan szerencsétlenek, akik egy nyamvadt avatarért nőt játszanak el itt a PH!-n

    Mellesleg én is szeretnék magamnak természetesen (bár nemtudom ez mennyire természetes) saját külön avatart, de addig nem irogatok feleslegesen azt ezt igénylő topic(ok)ba, kivárom azt a pár napot, amikor már talán reális kéréssel fordulhatok a mod-ok felé. Nem is értem miért nem tudja a többi user ezt az utat követni:(:)

    Másról, mármint előttem írta valaki, hogy ha ennyire nemtudják az emberek moderálni magukat, akkor meg kéne szüntetni ezt az egész saját avatar lehetőséget és maradjon a jól bevállt alap választási lehetőség.
    Namost ezzeln nemigazán értek egyet, sőt talán egyáltalán nem. Sztem azért az összes viszonylag aktív felhasználók zömét nem sorolhajtuk a krónikus avatarmegszállottak közé, sőt talán ellenkezőképpen:D Sokan kivárják a megfelelő alkalmat és csak ezután csapnak rá a lehetőségre, szóval azért működik ennek a kultúrális megvalósulási formája is azért.

    Összegezve egyetértek a lányok kedvezményezésével, bár fenntartásokkal kezelném kicsit:) Egy maréknyi barbár miatt azért nem vágnám el a szorgalmas lelkes felhasználókat a saját avatár lehetősége mellől, hiszen azért mégiscsak ad egy kis kellemes érzést az adott szerencsésnek.
    Végül megfontolónak tartanám Cathfaern felvetését az egyesített moderátori cím felől, hiszen valóban így sok ellenségeskedésnek lehetne elejét venni, miszerint ez+az pikkel erre meg arra.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák