Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    A pi fórumban írták, hogy már béta 5.3 youtube addonnal + dash addonnal elérhető a 7.9 (8 fejlesztői) libreelec alatt a fullhd youtube. Gondoltam teszek egy próbát én is, de az s905x-en.

    Feltelepítettem a kártyára az új librét. (kiír, dto és a boxom custom remote.conf-ja felmásol a gyökérbe).
    Fellőttem a szokásos beállítást, sambát engedélyeztem.

    Feltettem a dash addont, nem ismerem ezt a felületet, de csak sikerült megtalálni videoplayer inputstream addonok közt.
    Aztán a linkelt youtube addont letöltöttem és felmásoltam sambával a download mappába.
    A youtube app beállításnál sambán át beszerkesztettem a saját api kucsomat, hogy ne legyen csatlakozási probléma. Bekapcsoltam az addonban az api részen. Valamint a dash használatot is bekapcsoltam. Érdekes, hogy a felbontás 720p max, de a dash gondolom felülbírálja.

    A youtube addonban úgy tűnt mindegy, hogy bekapcsolom vagy sem a dasht, mert lehet mindig be van. Azt kellett válaztanom, hogy mindig kínálja fel az összes felbontást, hogy ne csak 720p legyen. Nem mindegyik videónál volt fhd, ott feldobta a listát.

    Vp9-cet nem láttam. A múltkori videókkal próbáltam [link]. Az s905x-es youtube appban volt vp9 codeces is.

    Beléptem youtubebba és próbálgattam a múltkor válogatott videókat. Az egyiket sajna törölték közben.

    , ,

    (#8979) vargalex
    jepp, én meg hd203-mal :) A tied nyitott az enyém a zárt változat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák