Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyűrű

    addikt

    válasz kenand #63917 üzenetére

    Igen elindul és menni is fog egy darabig, de fullon pörgeti a processzorokat. Szerintem egy idő után kifekszik tőle, ettől akadhat, azért lehet vele próbálkozni ott is.
    Mikor megláttam vissza is vettem 720p-re az enyémen, a 905x2-n.

    Ilyet a GT-King nem produkál mivel sokkal erősebb a processzora, és itt a szoftveres dekódolás van ugye... .A netflixnek nem kell nagy net sebesség, a 4K-s filmeknek sem, pláne a sima HD-s nek, tehát attól biztos nem akad.

    Más..
    #63924) ztsoft :
    Picit utánamentem a témának én is. Először is nálam mint írtam általában nem akadt.
    Az inputstream ami a 4K-s lejátszásért felel:

    tehát a netstreamek ami az inpustreammel megy (mint a youtube 4K-n), független a Kodi cachetől amit az advancedsettingsben beállítottunk.
    A YT saját cachet használ ami max 100MB és itt lehet állítani pl a yt plugin settings.xml-ben :

    Akadáskor vagy ez a 100mb, vagy az inputstream 8 másodperce fogy el.
    A YT addonnál lehet törölni a saját cachet is, nem tudom nálad ez segít-e..

    KODI cache (ha bufferel vagy "előtölt" a kodi) kicsi összefoglaló

    Advancedsettingsben beállított pl:500MB, helyi fájlok pl. nas , vagy netstreamek, youtube (mpeg dash nélkül), ex@dus, filmcápa, stb. használja .
    (Az aktuális forward cache megnézhető a debuginfóban lejátszás közben )

    Inputstream adaptive: (Netflix secure, Youtube általános 720p felett): FIX 8 másodperc (egy 50GB-os 4K video ami 90 perces -> kb. 74MB cache)

    Youtube saját: Max cache 100 MB (ha az inputstreammel megy akkor akár 8K-ig beállítható a felbontás)
    HD alatt, inpustream nélkül a beállított advancedsettings cache érvényes a YT-re is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák