Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz DoItYourself #502 üzenetére

    Ha nem baj újból reagálnék a tanácsaidra, ma De körbe jártam a témet figyelembe véve a másik topikon adott segítségedet.
    Beni2360: ha a K1 Plus-ról van szó, akkor szerintem az 1080p60-at állítsd be mindenhol, hacsak nem találsz rá olyan fw-t, amiben már működik az automata freki váltás. Amire jó esély van az S905 lejátszóknál, de ez már inkább a topikjába való, nem ide.

    1: Itt egy android fw frissítés, ha még nincs fent. - hát ezt nem engedte telepíteni fél úton kifeküdt a droi és hibával leállt,de szerencsére vissza jött az előző verzió.
    2: Termékoldalon ezt találtam egyebek közt : Power Supply DC 5V/2A, de az én gépem 12V/1A -rel müködik. Ezt nem tudom, hogy hogyan befolyásolja a későbbi esetleges room cseréket?
    3: Na most a beállításokról: átállítottam 1080p-60hz ment minden rendesen amíg nem akartam bele pörgetni vagy léptetni. Azonnal fekete kép fogadott és alig tudtam vissza hozni a képet. Ha beállítottam az 50hz és az automata funkciót (habár minden film 50hz ment, legalább is a Tv kiírása szerint) nem voltak ezek a gondok simán lehetett léptetni vagy tekerni az MKV filmet, 4K demo filmet is könnyebben játszotta le 50hz beállításnál. Ki érti ezt. :F

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák