Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz gabro0 #9185 üzenetére

    B450 Tomahawk (nem MAX) kottára ugyan ez.

    Pedig anno mikor vettem úgy ajánlgatták az MSI alaplapokat hozzá, hogy közép-alsó (tehát B450) kategóriában a legjobb és fú mindenki azt veszi... Aztán egy rakás sz*r az egész, persze értem én hogy a VRM nem sül meg de nem 3900X-et raktam bele szóval hol érdekel?...

    Szoftveresen meg egy katasztrófa, a kezdetektől fogva folyamatosan csak a bajom van vele, régi BIOS-aival ill. a 2600X-el is mindig volt valami gebasz. PBO sosem működött azzal se, de volt hogy USB eszközöket se ismergette fel, volt gond venti vezérléssel is, sőt egyik BIOS-al konkrétan kisípolt videokártya hibával ha bármit rádugtam Display Porton, sokáig azt hittem hogy a kábel a rossz (DP 20. pin problémák) Aztán egy BIOS frissítés után hirtelen megjavult. Az is alap hogy ha bármi memory timing-et vagy feszültséget túl szűkre veszek, már mászhatok is be az asztal alá, mert ez a szerencsétlen gyökér ugyan ki nem reseteli magát, a világért se... Ja egyik BIOS verzióban meg 1-2 percnél többet nem lehetett eltölteni, mert random kikapcsolta a monitort és így jártál.
    Valahányszor BIOS-t frissítettem mindig csak cserélődtek a hibák másikakra, de olyan hogy minden jól működött volna még sosem volt.

    MSI programozói égtelen nagy balf*szok, soha többet nem veszek tőlük egy doboz gyufát se. És ezeknek vannak a mai napig ajánlott alaplapjaik... :U

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák