Hirdetés

Aktív témák

  • No.01

    őstag

    Sziasztok,

    Ujfent jelentkezem. Immaron az uj TV-m mellol ;) Sikerult megegyeznem egy webshop-al igy kozel 200EUR-s kedvezmennyel kaptam meg az LG 60PZ950-est. (tudom-tudom LG… ;] )
    Mivel van egy 51D8000-es Samsung a haloban igy van osszehasonlitasi alapom es azt kell mondjam nem rossz! Ami a engem baromira zavart (lehet ki is kerul a halobol emiatt) h a Samsung este alacsony hangero mellett hallhatoan cicereg. Na ez nem! Sot mivel az elejen a pixel tesztemmel kezdtem, kuldtem ra feher, fekete… kepeket de semmikor nem volt hajlando hangot kiadni magabol. Ez jo!
    A 3D sajna fele annyira sem jo (crosstalk), mint a Samsungban ill a feketeje is ereszhetoen gyengebb!
    Viszont! A dither zaj szvsz kevesebb vagy ugyanolyan tovabba a phosphor trail is alig eszreveheto! Mindemelett kevesbbe tukrozodik, mint a Samsung!
    Osszesegeben baromira elegedett vagyok, de csak azoknak tudom nyugodt szivvel ajanlani akiket nem zavar a plazmakhoz kepet gyengebb fekete (LCD-nel azert lenyegesen jobb)
    Mindezt 1719EUR-ert sikerult megvennem szallitassal egyutt!

    Most azert lenne 2 kerdesem:
    1) Mivel a nappaliban van a TV igy tobben hasznaljuk… mikent lehetne gyorsan es jol bejaratni? Arra gondolok, h a medialejatszorol beraknek par filmet azt menjen egesz ejszaka (teremeszetesen a fekete savokat kizoomolnam) ez mennyire celravezeto? Nem szeretnem, h a a friss TV-n beegnenek a logok mert ugye estenkent meg reggelente azert hasznalnank…
    2) Sehol nem talaltam tesztet errola TV-rol igy a kalibralas is csak ugy ahogy sikerulni fog. Ezzel varnom kellene a bejaratas vegeig vagy mar most elkezdhetem allitgatni

    +1 mikent tudom leellenorizni, h mennyi orat ment mar a TV (jelenleg meg 0-an all(hat) mert a dobozt most bontottam ki ;)

    Elore is koszonom a segitsegeteket :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák