Hirdetés

Aktív témák

  • Mezi1982

    tag

    Üdv

    úgy 1 éve láttam üzletben egy G20-s panasonicot egy promóciós BD lemez képe ment rajta, és az összes tévét verte amit addig láttam, akkor határoztam el magam ha egyszer veszek tv akkor legalább ilyet

    egy hete érkezett meg a G30, mégis csak 2011 model árban nem sokkal volt drágább mint a G20 (legalább is ahol én vettem)

    amire használom legfőképpen Full HD filmek ill PC-ről történő játékra, kisebb részben sport közvetítések

    mint gyakorlatlan felhasználó fogalmam nincs milyen beállításokat használjak, a tv-t szinte alapbeállításon hagytam csak THX mód lett kiválasztva

    HDMI kábel segítségével van összekötve a graf. kártyával, a catalyst-ban szükséges beállítani dolgokat ? mert a lehető legtöbbet szeretném kihozni a a graf. kártya és a tv kombinációjából

    viszont tegnap észrevettem hogy a LG LCD monitor/TV, egy 1080p videónál(You tube) ahol hófehér háttérben való fehér tárgyak megjelenítésénél sokkal részletesebb teljesen kivehető formák, körvonalak(a plazmánál meg csak odagondolom amit az LG-n láttam) - a kérdésem annyi lenne hogy ennyit tud a plazma a fehér színek terén(mert akkor nagy csalódás) vagy beállítási hiba amit orvosolni lehet ?

    szívesen vennék konkrét beállítási értékeket, módokat a catalysten belül is akinek hasonló plazmája van

    válaszokat előre is köszönöm

Aktív témák