Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    válasz parandroid #98091 üzenetére

    Köszönöm (az amúgy teljesen nonszensz :D ) tippet, migráltam magyarról magyarra és megjavult.

    Akelaus: Hát azért lenne szerintem még miért hajtaniuk, mert az hogy eladnak egy halom konzolt igaz, de a pletykák alapján minimum 2x annyi PS4 kelt el. Ez azt is jelenti ha nagyon nagyvonalúan közelítünk a kérdéshez, a Sonynak adott idő alatt kétszer annyi lóvé folyik be ebből. Nyilván ezt a problémát nem oldaná meg önmagában, ha egy teljesen tökéletes és hipergyors OS futna rajta, ami átlátható, logikus, ezer százalékig intuitív, a hozzá kapcsolódó store pedig a 21. század legjobban átgondolt e-kereskedelmi megoldása lenne. De, hogy valamennyivel közelebb lennének a konkurenciához, abban biztos vagyok.

    Kicsit olyan érzésem van ezzel kapcsolatban (sw oldal ps4 vs. xo), mint ami annak idején az eredeti xo megjelenésekor volt, hardveres téren. 2x akkora doboz, külön tízkilós tápegységgel, ennek tetejébe még gyengébb a számítási teljesítménye is. Ezt mostanra (majdnem 3 év után) sikerült nagyjából megoldani. Akkor még 3 év és lesz egy 2015 körüli ps4 szintű dashboard is? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák