Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Wesder #228309 üzenetére

    ezt be kell akkor állítani valahol gondolom, az a fura h CP2077ből csináltam pár képet, időközben feltöltöttem, egy darabig láttam őket pl onedriveon vagy live-on ("https://gameclips.io" oldalon felhasználó szerint is ki lehet őket tallózni), amiket kijelöltem mindet feltöltötte a box szerint liveba vagy éppen onedriveba, mert ezzel is próbálkoztam... de felmentem ezekre az oldalakra és csak pár képet töltött fel belőlük, olyan mintha random uploadolta volna fel őket, és mondom hol ott vannak hol nincsenek... káosz

    amúgy ha egyszer feltölti őket akkor utána törli is? csak mert pl gépen van ami régebbről ott van (metro exodus), de van ami hiányzik (csináltam képet pl metro-ból is van ami hiányzik, meg forza horizon 4ből is, abból kb csak 1et találtam meg, holott az új CP2077es verdát megszereztem és csináltam is képeket, de sehol nem találom őket), van ami újabb CP2077ből készült, láttam hogy ott van gépen, pár nap múlva már nem volt ott, értetlenül állok a dolog előtt

    //meg ezeket hol tárolja a játék mappájában, vagy egy screenshotoknak fenntartott helyen? na nem mintha lényeges lenne mert hozzá se lehet férni :/ nagyon dühítő számomra :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák