Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1nG HuNp

    őstag

    válasz hackeeeee #144137 üzenetére

    De, az energy saving módban (van ez meg az instant on, magyarul hibernalas), ha kikapcsolod a konzolod akkor az nem marad hibernálva, hanem ténylegesen kikapcsol.

    A zúgás csak az egyik kontrolleren van, a másikon nem, ebből gondolom hogy nem interferencia. Most teszteltem, mindkettő bekapcsolva, elég volt átdugni a jacket az egyikból a másikba és hallható a semmi - zúgás közti különbség

    Igen az USB legyen az én hibám, dehát **** más kontrollert volt hogy földhözvágtam és utána még boldogan használtam bő egy évet, ez meg bedobja a törölközőt egy hét alatt 30 centitől. Alapból elég gagyi a play&charge és az S fehér kontroller kapcsolata, az alján le van nyesve és nagyon instabil a micro usb... És tényleg nem is zavarna a dolog, mert tölteni tölt, csak nem értem miért disconnectel 1-2 mpre amikor kihúzod a kábelt? amikor bedugot átvált kábeles átvitelre btről és ha kihúzod vissza? nem tudom elképzelni mi más okozhatja a fennakadást..

    [ Szerkesztve ]

    (raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Új hozzászólás Aktív témák