Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz DJ. Ru$y #78844 üzenetére

    Attól még utálhatom, hogy nincs a legtöbb helyen más. Évekkel ezelőtt 3 hónapig jártam a nyakukra, mire összehozták, hogy a tv-net-telefon trióra járó kedvezmények a számlán is megjelenjenek. Már untam, hogy újra és újra el kellett mondanom, mit akarok. A mobilos incidensnél meg második megújítási kísérletnél még azt kérdezgették, hogy hívták az ügyintézőt. Tudja a tököm, meg kell jegyeznem? Ráadásul azzal, hogy nem csinálták meg, amit akartam, átmenetileg átraktak alap Domino-ra, amitől elment a mobilnet, majd amikor visszakaptam a díjcsomagot, akkor meg lenullázták a beállított kedvezményesen hívható számokat. És nekem gyanús, hogy a többszöri, akkor már ingerültebb bejelentés, hibajegy után nem annyit írtak jóvá, amennyit kellett volna. Majd jött az ajánlat a háromszor aláírt hűségidőre, hogy lejárt hűségemet megújíthatom, és vehetek telefont is. Azt az előfizetést rövid időn belül fel is mondtam, ha már egyszer lejárt. De nagyanyám tévé+telefon előfizetésénél is elkeféltek valamit. Lényegében mindenbe beleszartak legalább egyszer, amire szerződtünk velük.
    És nem bizonyos település, hanem Szolnok kertvárosi övezet.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák