Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Úgy érzem csúnya összeveszés lesz ebből és digihez megyek. (Már megnéztem az oszlopon az üzletkötőt, le is fényképeztem.) Nem sírni akarok, de ez már túlmegy minden határon, hogy bármit rendelek, random kapok valamit amihez köze sincs amit rendeltem!

    Csak hogy aki nem olvasta az előzményeket vázolom a történetet!

    1. Novemberben Családi+HD + Speak + XXL net 1 év hűséggel.
    November végén betelefonáltam, mert semmi nem történt. Akkor valamit módosított rajta, hogy újrainduljon a 30 napos határidő. Ez volt a legnagyobb pofánverés mikor kiderült utána, hogy....
    2. januárban derült ki, hogy áll az egész, kértem kötbért, rögtön 3 napra rá beállították.
    3. megrendeltem a nagyvilág minicsomagot, a speak-et le.
    4. félrenyomott és filmvilág lett belőle.
    5. digitális vonalat kértem a 3 szolgáltatás kedvezmény miatt. analóg réz kábeleket akart behúzni a szerelő. Mikor ezt az üfsz-en szóvá tettem ő is meg volt lepődve hogy gondolta ezt aki felvette, mert látta a rendszerben, hogy családi+hd + xxl net van előfizetésként beállítva.
    6. most mikor visszatelefonálok kiderül, hogy 2 évre kattintottak mind a három szolgáltatásnál. felülvizsgálatot kértem. speak csomag még mindig áll, filmvilág él, nagyvilág sehol. közben soha nem kértem filmvilágot.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák