Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • almafa42

    aktív tag

    válasz #41133696 #46374 üzenetére

    ??? Ergo aki albérletben lakik, ne kössön hűséggel, inkább fizessen irreális árat? (kíváncsi vagyok, hogy a userek hány százaléka köt hűség nélküli szolgáltatást) Örülök, hogy neked van ház/lakás, de ha nem vagy képben az albérletes viszonyokkal, akkor ne vádaskodj.

    "úgy hogy bizonytalan volt a lábad alatt a talaj, mivel albérletben laktál." Albérlet mióta bizonytalan? Ott volt a kezemben az egy éves határozott idejű szerződés - mégis mi ebben a felelőtlenség.

    "Most kiderült, hogy a T tudna szolgáltatni, de neked nem elég jó a DSL". Így van. Azért kötöttem a legnagyobb csomagot, mert ez volt a minimum, ami nekem kell. DSL egyszerűen nem elég. Egy olyan szolgáltatásra meg hadd ne fizessek 10k-t, ami nem elég, és magamtól soha nem rendeltem volna meg.

    "és így nagyjából elvárod, hogy a T engedjen el ingyen?" Nem. De ne 100k-ra jöjjön ki 2 hónap net használat. Egy szóval nem írtam, hogy nem fizetnék.

    Mellesleg, mint láthatod nem reklamálok, hanem próbálok megoldást keresni. Ezért is írtam ide a fórumra.
    De azért köszi a segítséget, konstruktív volt minden betűje (nem).

Új hozzászólás Aktív témák