Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttmanus

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem a következö gondom lenne.T- home 15Mbit es netet lecseréltem 25 ösre.
    A szolgáltato jött modemet kicserélte egy cisco ra ami már routher is egyben.Én hazajöttem és szomoruan tapasztaltam hogy laggolok játék közben.Eddig a régi modemmel és a 15 ös nettel nem laggoltam.Átlagos volt mint minden magyar játékosnak.Felhivtam öket csináljanak valamit 3 x voltak már kint mindig azt mondták kész és sehol semmi.Kértem vissza a régi modemem hogy biztos szar a cisco de azt modnták hgoy nem lehet mindenki ezt kapja.
    Ugattak hogy biztos a gépem szar.Hát tegnap felraktam egy szüz rendszert.Semmi nem változott.Nem tudom mi lehet a gond.Ja ilyen alapdolgokat ne irjatok hogy tüzfalat kapcsoljam ki.Meg hogy portforwardoljak.DMZ be nyomom.Szoval az a fö gond hogy ök se nagyon segitökészek ilyen téren.Még azon gondolkozom hogy a szürö lehet e gond mert azt is cseréltek kint az oszlopon.De senki nem nézte meg amikor kijött hogy az jo-e.
    Valaki aki esetleg járt már igy az megirhatná mi a gond.
    A laggolás azt jelenti hogy hogy ugrál a pingem 100-130 között.Ott ahol más játékosé 45-50
    És hagyjatok azzal hogy torrent meg ilyenek mert semmi nem megy csak a játék.És a régi modemmel és nettel miden jo volt.

Új hozzászólás Aktív témák