Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz kali #155901 üzenetére

    Hmm, most tudtam tesztelni. A saját telefonomon és anyukámén is hibára fut akár mobilszámmal, akár emaillel próbálok belépni (facebookkal nem próbáltam, olyanom nincs). Mindkettőn hivatalos LineageOS fut. Ezeken csak akkor lehet bejelentkezni, ha mobilneten kapcsolódnak az internethez. Akkor viszont semmilyen felhasználói interakciót nem igényel az app, automatikusan bejelentkezik.
    Gyári firmware-t futtató tableten és apukám telefonján tényleg működik mind a telefonszámos, mind az emailes belépés.
    Ezek szerint a custom ROM-okat nem szereti. Nem tudom, miért van hozzá bármi köze is, főleg, hogy bejelentkezés után minden probléma nélkül fut az összes fentebb említett eszközön.
    Mondjuk legalább a hibás root-érzékelést már kijavították, így nem kell rootolnom a telefonomat csak azért, hogy elrejtsem a(z alapesetben nem létező) root-ot az app elől. Már az is valami :)
    Viszont amíg rootolva volt a telefonom, addig sem ment az sms-es és az emailes bejelentkezés, szóval valószínűleg nem a hibás root-érzékelés (vagy annak valamilyen maradványa) miatt nem megy

Új hozzászólás Aktív témák