Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz Zeki #146399 üzenetére

    Üdvözlet. Igen. Nekem kb 1 hónapja cseréltek, kihozta a GLS...... Mondjuk bár én is így visszagondolva nem mentem volna bele a cserébe. Az 5Ghz-es wi-fit egyik eszközöm sem bírja, külön kellett választani a 2,5és 5ghz-et, (amihez itt a fórumon találtam segítséget) Mobilnak és Xiaomi Mi boxnak wi-fi-n is miért kellene majdnem 7000Mbit/s sebesség? :F Én az álló Sagem 5670-t kaptam - tökjó hogy van rajta egy 2,5GB LAN port a 4 mellett de egyre többször tapsztalom hogy kidob az Online játék (Gta5 - Online) teljesen...... Megszkad a Steam kapcsolat, "közvetítés újra engedélyezve" stb stb üzenetekkel és kezd eléggé bosszantó lenni, mert ilyen hibák nem voltak a kis jól bevált Huawei HG8245H-n.... (ez akkor nagyon jól jön amikor épp kiszállítasz egy jó kis 2millió $-os szállítmányt a GTA-Onlineba (CEO-küldik) és jól elveszik az egész amire kb meló és gyerkőc mellett 3 hétig melóztál hogy megteljesn a 110db-os CEO raktár....)Én pedig ebben kérnék segítséget tapasztalat meg osztást: akinek ilyen van használjátok a külön 2,5Gb sebességre is képes LAN portot vagy próbáljam meg a 4 normál LAN port közül használni az egyiket?? (nálam a 4 is foglalt pont jól jött nem kellett switch-t használni mondjuk a NAS-hoz....) :R

    [ Szerkesztve ]

    Klímázás után, adj a szigetelésnek is, + új nyílászárók....

Új hozzászólás Aktív témák