Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz Ear001 #145151 üzenetére

    Nyilvan a szerelonek az a feladata,hogy a modemet bekosse,beuzemeleje es pont.Nekem is behoztak az optikat a mesh halozatot en raktam rendbe,az mar “sajat” volt hiaba a telekomtol vettem.Az is problema,hogy sokan analfabetak hozza,mint ismerosom es nem vette eszre,hogy nem a modemre van csatlakozva,csak azt latta,hogy megy a wifi es az internet meg sehol.En felajanlottam neki,hogy elmegyek es ranezek de a telekomot nyuzta inkabb a vegen meg kiderult,hogy a felhasznalo nem volt kepben :D
    En nem voltam otthon,mikor a bekotoest megcsinaltak,csak telefonon kommunikaltam szuleimel,hogy mit hova rakjanak,kabel hol mennyen.A szerelo megcsinalta,vissza jeleztek,hogy mukodik minden es kesz.
    Ha ido elteltevel barmi gond van,nyilvan a szolgaltatot kell nyustolni nem a szomszedot,mindenki elvarja,hogy ha fizet egy szolgaltatasert,eszkozert az ugy mukodjon ahogyan kell.Itt jon az a szoveg,hogy a “wifi csak egy opcio” es ezzel le van tudva.Sajnos arra sose fognak garanciat vallalni.Fajo de ha tokelrtes halozatot,wifit akar otthonra maganak az ember az sajat koltseg lesz + router kell venni stb

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák