Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icab

    csendes tag

    válasz Atomantiii #11147 üzenetére

    Szia.
    Én hasonló cipőben járok,mint te.Nekem is szakadozott a vonalam de ez nem modem gond.
    Már próbáltam 3 féle modemmel,de semmi változást nem tapasztaltam.Leadtam hibára már másfél hónapja. Most ott tartok hogy az 5/512 vissza van téve 1/128-ra. :Y .Eddig jól ment aránylag tavaly szeptembertől.Sőt előtte a 2/192 is.
    Folyamatosan hívom 1412-őt és nagyon udvariasan mondják hogy várjak türelemmel mert tesztelik a vonalamat. (30 nap :W )
    Aztán rájöttem ill.csak feltételezem,hogy a debreceni T-nél van a zsiványság,mégpedig szerény véleményem szerint melyik a nagyobb üzlet eladni egy 5/512-őt egy ügyfélnek 5050 ft-ért,vagy 5 ügyfélnek öt vonalat(5x1/128=kb húszezer ft-ért)!! Ha már a NAGY gazdasági válságban nincs pénz fejleszteni!!! Ugye ez is egy megoldás!!! Mert ugyan hogy tudod bebizonyítani,hogy ez így van e vagy sem?Folyamatosan kötik be az új vonalakat,de csak úgy hogy 1/128 mondván a vonal nem bir többet.
    Nos nekem erről ez a véleményem,ahogy alkalom nyílik rá gyorsan le kell innen lépni.Amilyen normális volt eleinte a cég,hát most már szerintem bőven hagy kívánnivalót maga után.
    Ha van vkinek véleménye erről nyugodtan irja csak le. :W

    [ Szerkesztve ]

    Még jó, hogy ilyen lassan haladunk, mert lehet, hogy rossz irányba megyünk!?

Új hozzászólás Aktív témák