Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma időben ébredtünk. Édes megy dolgozni délelőttre most 3 nap. Szerencsénkre a 24.-e szabadnapos lesz neki így azt a kevés időt együtt tudjuk tölteni cuncikával amit kaptunk. Tegnap már kora délután elindult cunciért pestre és este 10 volt mire hazaértek. Leesett 20centi hó és megállt az élet kis hazánkban. Elképesztő! Na de szerencsére már itthon vannak. Cuncika nagyon aranyos volt. Egyelőre nem érezni hogy nagyon ellenünk hangolták volna őt. Mondjuk most derült ki hogy az apja miután felveszi őt bemennek az oviba csevegni az óvónőkkel. Nem is lenne baj ezzel csak erről elfelejtettek értesíteni bennünket az óvónők... Azt hiszem januárban lesz egy pár kérdésünk hozzájuk.. Vagyis én azonnal a vezető óvónőhöz mennék ezzel a dologgal. Majd édes eldönti mi a helyes.
    Tegnap nagyon jó napunk volt. Végig együtt voltunk édessel. Amikor elment akkor pedig lekötöttem magamat takarítással. Rendbe szedtem a lakást. Mosogattam , mostam, felmostam. Ilyesmi.
    Munkáról egyelőre semmi hír. Ma fog eldőlni hogy van e még munkánk vagy más után kell nézni.Ha ma nem dolgozunk akkor szerintem beleteszem a fenyőfát egy talpba.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák