Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit késve keltem ma reggel. Fent voltam óracsörgésre de még lehunytam a szememet egy pillanatra. Na ezt nem kellett volna.. :D
    Tegnap annak ellenére nagyon jól haladtunk hogy nagyon későn értünk oda és párszor meg is áztunk. Bolond egy idő volt. Felütöttük a fogópárokat és kiszabtuk azt a részt ami le fog lógni lábakra. Ma ha minden jól megy csak össze kell szórnunk a szerkezet elemeit és készen is vagyunk. Na amit így gondolok hogy ilyen gördülékenyen fog menni azzal fogunk a legtöbbet szívni. Ma mindenképpen be kellene fejeznünk a szerkezetet nagyvonalakban mert kedden vissza kell mennünk az előző munkánkhoz és bendítani a cserepezést mert a tulajdonos szeretné látni milyen lesz mielőtt alutazik nyaralni. Szóval keddtől cserepezünk.
    Mami ma vette észre hogy nincs videokártya a nagy gépemben holott nincs fent az oldala neki. És most is én hívtam fel rá neki a figyelmét. Persze sokkot kapott hogy hová tünt pedig 10x mondtam neki hogy eladom a Zolinak. Ez kéééész... Vennék helyette egy toxicot amit árul is egy srác itt a PH.-n feltééve ha nem néztem volna be a core i7 topikba és nem mozdult volna meg az agyamban a gondolat hogy nekem most feltétlenül ilyenre van szükségem. Na nem tudom mi a fenének de a késztetés egyre nagyobb. Már ki is találtam hogyan fogok átkeveredni az új rendszerre. ;] Persze lehet hogy ellenállhatatlan vágyat fogok érezni egy új vga utn és akkor bizony ugrott a komplett gép projekt. Hmmm. Lehet hogy inkább ezt teszem és megvárom a core i5-öt.
    Szép napot mindenkinek

Aktív témák