Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már vagy fél órája szerencsétlenkedek hogy a torrentem működjön rendesen. Eddig tökéletesen ment most meg a router bekevert. Érthetetlen...Kicsit ingerült vagyok ma reggel. Vagy azért mert változik az idő vagy nem is tudom miért...
    Tegnap újabb bejárás volt a háznál ahol dolgozunk. Most beszívott a szomszéd mert kicsit túl buzgó volt és rá kellett ébreszteni hogy rajz szerint épül a ház nem úgy ahogy ő szeretné...Ez persze nem tetszett neki. Amúgy szépen haladgatunk előrefelé..Tegnap befogópáraztunk és felütöttük azt a pár kakasülőt. A velux ablak kiváltását is elkészítettük előre a kontyba. Jó nagy ablak lesz. 94x140-es. Ebből lesz 3 és még 2 kisebb. Szerintem csak ez az 5 ablak ütni fogja a fél milliót. Ehhez mondjuk semmi közünk sincs. Még meg tudtunk csinálni a 4 éltoldásból kettőt. Erre mondjuk nem számítottam.
    Ma egy másik helyen kezdünk. Ott meghatározzuk a koszorú magasságát hogy jó legyen a tetőnek és mennünk kell az itteni munkának a látszó szerkezetéhez faanyagot válogatni. Utána megyünk csak ki folytatni a tetőt.
    Egyre inkább arra hajlok hogy megtartom a 4870-et és minden egyéb tartalék cuccomat eladom. pl. van 2 vga. és lesz egy felesleges pár memom is. Ezek összértéke olyan 20 rugó. Van 17 dugipénzem ami már 37. Akkor már csak 25 rugó körül kell összespórolnom és meg is van a 4890..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák