Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma picit tvább aludhattam.A hétvégén nem fogunk dolgozni.Jol is jön ez a kis pihi mert össze kell szednünk magunkat fizikailag és fejben is.Tegnap reggel voltunk tárgyalni és eléggé idegörlő volt.Egy nagy munkára pályázunk.Bevallom csak azért mert most 1 hónapig csak kisebb munkáink lennének.Eléggé lehetett érezni hogy mi nem oda valok vagyunk.Mi egész kis halak vagyunk és szeretném ha azok is maradnánk.Nekünk az a profilunk hogy kisebb családiházakra tetőt készitsünk.Ez pedig egy óriási 3 emeletes házra egy manzard tető lenne.A srác is eléggé lekezelő volt velünk.Zoli régi ismerőse tehát nem idegenként mentünk oda.Majd hétfőig dönt hogy mi csináljuk e vagy más.Igazábol nem tudom hogy melyik erősebb bennem.Az hogy megnyerjük vagy az hogy elbukjuk.Végülis munkát tudnánk összevakarni erre a bő honapra igy nem kerülünk padlora ha mégis ugy döntenek hgy nem mi csinljuk.
    A tárgyalás 2 órás volt de nagyon megviselt idegileg.Szívem szerint a tárgyalás felénél felálltam volna és elköszönök.De most ezt nem tehettem meg.
    Utána elmentünk Mórra és mivel eléggé sz@r idő volt ezért belső munkát végeztünk.Igy meg is tudtuk rágni Zolival mik a lehetőségek a továbbiakban.
    Nem is dolgoztuk ki a munkaidőt.Befejeztük a födémpallok füllel rögzitését és lezártuk a hetet.
    Ma tálti tetőcsomagtartoját javitom meg.Teljesen összehajlott.Csináltam zártszelvényből egy erősebbet de rá kell erősiteni a rögzitő fülekre.Akkorát csináltam hogy gipszkartont is tudjunk vele vinni és a cserépfelvonót is kényelmesen tudjuk hurcolni vele.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák