Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acélkemény

    tag

    válasz k. #2388 üzenetére

    Mar hogyne lenne ertelme. En egy tobb mint 3 eves HP notiba tettem bele. Elotte probalkoztam CPU upgraddel (Core Duo 32bit 2Ghz-rol Core2 Duo 64bit 2,33GHz-re), de semmit nem vettem eszre belole az architectura (x86->x64) cserejebol vagy orajel emelesbol, Probalkoztam RAM upgraddel (1GB->2GB->4GB), ebbol se vettem eszre semmit se, mar-mar kezdtem feladni, hogy ez a gep nem lesz gyorsabb (3 eves HP gep), pedig kituno minosegu alkatreszeket szereltem bele (Corsair RAM, Intel CPU T7600). Aztan akkor jott, hogy mi lenne, ha megprobalnam ezt az SSD dolgot... nagyot utott :DDD Termeszetesen nekem is intel GMA950-em van benne. Igen van ertelme a cserenek, sot szinte csak ennek van! Mint latod az en peldambol, egy erosebb gep sem produkalna igazan tobbet, amig a HDD a szuk keresztmetszet, addig uj gepnek semmi ertelme. En ezt tapasztaltam, aztan ugyis azt veszel, amit akarsz :) Mindenkeppen ajanlom a HDD->SDD cseret a gepeden! SSD amit vettem: OCZ Vertex 60 GB. Sajnos ertelme nem sok volt, mert a SATA channel ezen a gepen 80MB/sec-ben hatarozza meg a maximum olvasasi sebesseget (220MB->80MB/sec), az alaplapom nem tudja a SATA2-t sajnos. De hat mindegy, ha vennek uj gepet, at tudnam ugye tenni bele. Meg akarmikor el lehet még adni ezeket, de szerintem nem kell :) Egyszer raerzel, nem adod el, ez tuti ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák