Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz MasTer #414 üzenetére

    Szia.
    A kormany temahoz nemtok hozzaszolni,de a kuplungolas dolog az letezik ps-nel is(L1).Plusz jol irod,h sokat segit a haladasban igy hasznalom is mert valoban szamit es erezhetoen temposabban lehet igy elindulni hegymenetben haladni stb stb.
    Szval vannak ilyen dolgok amik jatszva jonnek elo.Mint az is mikor vontatod mogotted a masik kamiont es rakomanyat es sarba erve nyomom/nyomogatom a haromszoget.Ez azt jelenti,h a hatso auto is teljes gazon van es osszeerve tol ,mint a barom igy segitve lekuzdeni a sarat.Meg van ugye az is,h az alapban nem 4wd autot huzva mogottem 4wd-modba kell kapcsolni,h segitsen es ne csak 2wd szenvedjen.
    A mudrunner platina utan ezt tanulni kellett nekem is mert sokkal tobb,osszetettebb es jobb.(de van sok dolog ami a mudban volt es jo volt es itt meg nyoma sincs. pl kapcsolhato lampa a ronkrakodon stb stb.)Sokat irtam/irtunk regebben ezekrol meg a jatekrol, olvasd at a topikot lehet jol jon par info segitseg.
    A mudot nemtom normal vagy hard jatszottad,de meg az elejen vagy igy kezdheted ujra hard is ha valoban kemenyen akarsz jatszani.(soxor ubercumi a hard es itt tenyleg szamit,h agyalj es 1kanyarnal tobb motyot is vigyel arra amerre mesz igy tobb feladatot is teljesits,mert minden penzbe kerul es vaskos arak vannak.Itt kincs az uzemanyag,mint a mudban is az volt.
    Igy pl a feladathoz kello teli tankert tele leadni butasag,25% vagy 30% a limit mikor meg elfogadja ezert venni kell sajatot elotte, atfejteni es a minimummal leadni amit meg elfogad. )
    Sok hiba van a jatekban(szidtam is,szidom is oket erte sokat)de a legjobb ilyen ami van a piacon ezt batran mondhatom.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák