Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz BBéci #99880 üzenetére

    Azt meg kell szokni, tanulni. Nagyon jó és okos dolog médialejátszás szempontjából. Én szeretem használni.

    (#99882) BBéci
    Kezdetekben én sem értettem, aztán megtanultam. Nagyon jó a jukeboxsza, semmit nem kell csinálni vele, az elején megadott, hogy hol vannak az anyagok, milyen nyelven keresse a borítókat, stb, feliratokat milyen nyelven és honnan szedje le, sorozatokat szépen rendszerezi. Minden apróság beállítható ami egy jó és rendszerezett tároláshoz, mozizáshoz való. Zenéket is szépen rendszerezi. Mindennek a feltétele a fájlok pontos elnevezése, nélküle halott úgy, felesleges ebben az esetben a Kodi. Mindezek mellett, rengeteg kiegészítő telepíthető amivel tovább fokozhatjuk a kényelmet, Tidal, Spotify, Youtibe, rádiók, letöltés vezérlők, különböző online streamek, IPTV és és még sokminden ami hirtelen nem jut eszembe. Könnyű a kezelése, nem azt mondom, hogy mindent visz, de egy nagyon kényelmes és jó lejátszó, igaz nem minden rendszeren és nem minden gépen.
    Én azt mondom, ha van egy olyan gép amin a Kodi hibamentesen fut, akkor ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák