Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Június 11-én vásároltam egy Samsung UE48J6200AWXXH tévét az ExtremeDigitalnál. Semmi gond nincs a készülékkel, nincs minőségi kifogás, sem egyéb probléma, viszont eddig nem regisztráltam be a Samsung extra garanciára, mondván ha a napokban mégiscsak kijön valami hibája, akkor úgyis viszem vissza cserélni.

    Ma költöznék, és gondoltam mielőtt elcsomagolom beregisztrálom a Samsung honalpon.
    Az a meglepetés ért, hogy a televízió hátlapjáról leolvasott S/N számmal próbálkozva a regisztrációnál ebbe a hibaüzenetbe futok:

    A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrálni kívánt termékét
    nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes
    garanciát nem tudjuk meghosszabbítani. Kérjük, ellenőrizze a sorozatszámot!

    A garanciajegyet gy töltötték ki,hogy a dobozról leolvasott szériaszám szerepel rajta, ami ugye nem teljes. Egy E betű hiányzik a végéről, amit a tévé hátoldalán láttam csak. A garanciajegyen szereplő szériaszámmal próbálkozva nem tudom regisztrálni, mert ugye kevés karakter. Ha a végére írom az E betűt, akkor viszont a fentebbi hibaüzenetet kapom.

    Én rontottam el valamit, rossz számot nézek, vagy tényleg ennyire hulladék világban élünk itt a közép-európai banánköztársaságban, hogy a Samsung honlapján feltüntetett hivatalos Samsung értékesítőhelyen vásárolt termék sem megfelelő forrásból származik?

    Nagyon hálás lennék mihamarabbi válaszért, mert ma csak 2-ig van nyitva az edigital, és valamit csak kellene intéznem. Bár gondolom 2 héttel a vásárlás után már b*szhatom ha tényleg szar szériaszámmal adták el a terméket...

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Szerk.: Avagy a harmadik lehetséges opció: az eladó volt totál idióta, és annak ellenére,hogy állítása szerint ez a termék beletartozik a kiterjesztett garanciával rendelkezők körébe, mégsem rendelkezik kiterjesztett garanciával...

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák