Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Régóta tervezgetjük,hogy a crt tvnket cseréljük valami újabbra, valami full hd-s megoldásra.
    Gondolom a járatos kollégák is látták a telekom karácsonyi akcióit, TV-k tekintetében. (Attól most tekintsünk el,hogy ez mennyire marketing fogás, és mennyire jó ajánlat.)

    Megakadt a szemem a Samsung UE40H5303A készüléken, ez a méret tökéletes lenne a nappali méretéhez.

    Szerettem volna tesztet keresni, de nem igazán találtam. Itt a fórumban rákeresve is csak annyit sikerült kihámoznom,hogy az 5300 butított változata.
    Ez miben jelenik meg? Azt is írta valaki, hogy érdemes személyes megvásárláskor körbenézni a masinát. Ez egy online megrendelés esetén annyira nem kivitelezhető dolog.

    Gondolom a topikot rendszeresen látogatók töke tele van az ilyen kérdésekkel, de teljesen laikus vagyok a témában, ezért fordulok hozzátok.

    Telekomos set-top boxhoz hdmi-n hozzákötve lenne használva, illetve pendrive-ról lenne filmnézésre használva.
    Mennyire lehet jó választás? Csak azért nem szeretném megvenni, mert ócsó, ha utána keserű szájízzel nézi az ember.

    Remélem lesz valaki aki rendelkezik elég türelemmel ahhoz, hogy válaszoljon a kérdéseimre. :)

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz PuMbA #72426 üzenetére

    Köszönöm! :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    A hétvégén boldog tulajdonosa lettem egy UE48J6200-nak. Szeretnék hozzá billentyűzetet venni,de kicsit sokallom az eredeti Samsung billentyűzet árát.

    Ha nem Samsungban gondolkodik az ember, akkor mi az amivel érdemes próbálkozni?

    Előre is közönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Június 11-én vásároltam egy Samsung UE48J6200AWXXH tévét az ExtremeDigitalnál. Semmi gond nincs a készülékkel, nincs minőségi kifogás, sem egyéb probléma, viszont eddig nem regisztráltam be a Samsung extra garanciára, mondván ha a napokban mégiscsak kijön valami hibája, akkor úgyis viszem vissza cserélni.

    Ma költöznék, és gondoltam mielőtt elcsomagolom beregisztrálom a Samsung honalpon.
    Az a meglepetés ért, hogy a televízió hátlapjáról leolvasott S/N számmal próbálkozva a regisztrációnál ebbe a hibaüzenetbe futok:

    A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrálni kívánt termékét
    nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes
    garanciát nem tudjuk meghosszabbítani. Kérjük, ellenőrizze a sorozatszámot!

    A garanciajegyet gy töltötték ki,hogy a dobozról leolvasott szériaszám szerepel rajta, ami ugye nem teljes. Egy E betű hiányzik a végéről, amit a tévé hátoldalán láttam csak. A garanciajegyen szereplő szériaszámmal próbálkozva nem tudom regisztrálni, mert ugye kevés karakter. Ha a végére írom az E betűt, akkor viszont a fentebbi hibaüzenetet kapom.

    Én rontottam el valamit, rossz számot nézek, vagy tényleg ennyire hulladék világban élünk itt a közép-európai banánköztársaságban, hogy a Samsung honlapján feltüntetett hivatalos Samsung értékesítőhelyen vásárolt termék sem megfelelő forrásból származik?

    Nagyon hálás lennék mihamarabbi válaszért, mert ma csak 2-ig van nyitva az edigital, és valamit csak kellene intéznem. Bár gondolom 2 héttel a vásárlás után már b*szhatom ha tényleg szar szériaszámmal adták el a terméket...

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Szerk.: Avagy a harmadik lehetséges opció: az eladó volt totál idióta, és annak ellenére,hogy állítása szerint ez a termék beletartozik a kiterjesztett garanciával rendelkezők körébe, mégsem rendelkezik kiterjesztett garanciával...

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat. Felhívtam a Samsungot, egy nagyon kedves nőt kaptam a telefon végére, ellenőrizte a szériaszámot, ami jó volt. Sikerült is beregisztrálni utána. A vicces a dologban annyi,hogy előtte is ugyanezt a számot próbáltam beírni, ugyanúgy (ez azért biztos,mert az automatikus kiegészítéssel írtam be újra amíg beszéltünk a telefonon). Mindenesetre rendben van, megkaptam a +1 év garit.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok,

    Tudna nekem valaki abban segíteni,hogy mennyibe kerülhet, egy UE55H6400AW kijelzőjének a cseréje?
    Az alábbi fotók talán beszédesebbek lesznek, mint az én laikus leírásom,hogy melyik része sérülhetett a tv-nek.
    Kapott egy ütést szemből, és így néz ki: [kép][kép]
    Ezt leszámítva még gyári fóliás, ezért érdekelne,hogy érdemes-e ezzel foglalkozni, vagy annyira csillagászati lenne a javítás,hogy nem éri meg vele foglalkozni.

    Fáj a szívem,hogy egy ekkora jószág ilyen sanyarú sorsra jutott. :O

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Batib #106417 üzenetére

    Köszönöm! Én kicsit kevesebbre, 100 körülire számítottam. Így viszont nem biztos, hogy van értelme vele foglalkozni. :((

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok,

    Após szeretné lecserélni a TV-t a nappaliban. Jelenleg 40" körüli, jócskán régebbi Samsung van üzemben. Általános felhasználásra, Telekom kábeltv előfizetéssel, NAS-ról HD tartalmak lejátszására van tartva. A hangminőség nem elsődleges kritérium, minden tartalmat erősítőn keresztül hangfalakon hallgat. 55-65"-ban gondolkodik, nagyjából 250.000 Ft-ig bezárólag. Apple eszközökkel való kompatibilitás előny, bár szerintem a Screen Mirroringot már minden újabb Samsung TV támogatja. Nem cél a mozi élmény elérése, így a nézési távolság nem túl releváns paraméter.

    Ezekkel a feltételekkel tudtok esetleg valami jó opciót ajánlani?
    Ezek közül jó választás lehet valamelyik?
    Samsung UE55AU9002KXXH
    Samsung UE65TU8502

    Előre is köszi!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat!

    Minden HDMI-n keresztül megy, fülhallgató kimenetre nincs szükség.

    Esetleg ez?
    SAMSUNG QE 55 Q60TAUXXH 4K UHD Smart QLED Televízió, 138 cm - Media Markt online vásárlás

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák