Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Helló,
    srácok, valaki segítsen, mielőtt tábortüzet rakok az itthoni 2 Samsung TV-ből! :O
    Gyorsan a lényeg: ma a digisek átkötöttek ezt-azt, és ráengedtek a TV-kre egy automata keresést. 2 Samsung TV van otthon:
    SAMSUNG UE40ES6100W
    SAMSUNG T22A300
    A közös bennük, hogy egyiken sem tudok értelmesen csatorna-listát állítani! :W
    Nincs pl. értelmes minőségű M1, hogy csak egy banális példát mondjak. Gondoltam felmegyek a Digi honlapjára, és keresek egy programlistát. Itt pár kattintás után meg is van a teljes lista MHz-ben adva. Először feltűnt, hogy az M1 HD és az M2 HD is "121.50 MHz", de a Samsung csodákon el sem jutottam odáig, hogy ezzel bármit kezdhessek... :W
    Persze google a barátom -> samychan.com
    Nos, itt csak betölteni lehet listát. Megoldottam, betöltöttem egy 5 évvel ezelőttit. Ekkor olyan dolgok jelentek meg, mint VPID, PCR, SID, Type, Symbolrate, Crypt.
    MHz, kHz, Hz sehol...
    Már az asszonyt is majdnem megvertem, de az nem segítene, hát marad a tábortűz a panel 2. emeletén, a 2 TV-ből... :o

    Kérlek szépen titeket, áruljátok el, hogy tudok digi csatornákat beállítani a 2 TV-n (uram bocsá', tetszőleges sorrendben)! :Y

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák