Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OTee

    tag

    válasz bbendre #11262 üzenetére

    Mivel éppen van 1 csomagom úton Hollandiából, szinte automatikusan kattintottam a linkre. :B :B :B
    FedEx logós app telepítés felajánlása (paraszt mire gondol? Hurrá gyorsan itt lesz Fedexel :( )
    App feltelpül és azonnal átveszi az üzenetek kezelését, és ki sem tudod irtani, mivel "rendszer alkalmazás" (később megtudtam sanyijedi-től: nem kell fr, csak kapcsold ki "accessibility"-n belül "installed services" és utána engedi törölni
    (ugyan így jártam én is, pont vártam egy csomagot és én hülye reflexből rákattintottam és tettem fel..)
    és igazából ennyi, visszont a hírek szerint már küldi is vhova a telefonkönyvedet, ahonnan majd új kuncsaftokat keresi, és persze a hírek szerint egyéb, érzékeny (banki pl.) adatokat.
    Mivel az SMS-eket ő kezeli, a banki controll SMS-t is látja..... :O :(((
    kb. 1 óra alatt rájöttem a hibámra (reggel volt, kávé előtt/közben :((( ) és már ment is a factory reset.
    Ennyi az én történetem.

    OTee

    ''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

Új hozzászólás Aktív témák