Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz SunMount3r #43 üzenetére

    Érthető az álláspontod. Igazából ezt azok értik, akik ráéreznek a Nintendo játékok világára és meglátják bennük a hatalmas munkát és az ötleteket. Sok embernek-( nem rád gondolok, te érveid tök érthetőek)- rózsaszín ugrabugra és Mario, pedig sokkal több eszencia és fantázia van benne,mint a mai tucat AAA kategóriás játékok többségében.
    Ráadásul valóban új ötleteket és színt visznek beléjük. Nintendo exkluzívok koránt sem hibátlanok, de nincs szükség több gigás first day patchekre , hogy kijavítsák a kiadáskor még bent lévő bugokat stb.
    Ha megnézed például az Új Mario galaxy értékeléseit , mindenhol 9-10 pont . Akkora élményt és fantáziát rejt a játék, hogy 35 év játék tapasztalata után is meglepődök és térdre ereszkedek, minden ráköltött fillért megért.
    Szerintem most a legtisztább exkluzív játékfelhozatalt a PS4 és a Switch hozza, a kettő kombinációja szerintem tökéletesen tud konzolos élményt adni..( nekem One-m van, annak is meg van a maga előnye - EAcess, Pass, Playanywhere és a remek havi Gold játékok, + visszafele kompatibilitás)
    Igazából eléggé színes lett most a SWitch megérkezésével a konzolos világ, sokkal jobb , mintha egy újabb 8 magos szörnyeteget tettek volna le az asztalra nulla innovációval.( amit valljuk be, nagyon sok tucat konzol és PC játékos elvárna, de szerencsére NIntendo nekünk adja meg , amit elvárunk tőle, mi meg megháláljuk) Persze lenne mit csiszolni rajta, valóban nem értem, hogy miért nem dobnak mellé a csomagba egy 64 GB kártyát, mint anno 3DS hez 4 GB karit tettek, és kevésbé menne siránkozás.Többek között itt is 2 havonta jön egy ilyen cikk Abu-tól.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák