Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Sasi001 #92954 üzenetére

    Akkor hallgass olyanra aki csak képekről látta a TV-t ,de még élőben otthoni környezetben soha ,okos döntés.

    ρσгτσ
    Az emberek 90%-a nem kalibrálja a TV-t ,hazamegy ,bekapcsolja és szeretné használni kényelmesen.
    Vannak olyan jelenetek a Samsungnal ,hogy a színeket is elmossa ,nem tudod valójában ,hogy milyen szín akar lenni amit a TV egyszerűen nem képes helyesen megjeleníteni.
    A maximum fényereje meg az ember agyát is szétcseszi (hiába veszed lejjebb is) ,elég egy filmet megnézni rajta nem lesz annyira kellemes az emberi szemnek.
    Nagyon kevés ember adja le a készüléket kalibrálni ,többsége szereti élvezni az alapból kiemelkedően kristály tiszta megjelenítést.

    Sony TV-n max. a mozgásmegjelenítést rakom max-ra (mert én úgy szeretem) ,más képi beállatáshoz még véletlen sem kell nyúlni.
    Ezzel ellentétben a Samsung oled en 1,5 óra képbeállítás bütykölése után sem tudtam normálisan belőni.
    LG-nél is kell manuálisan bütykölni ,de messze nem annyit mint egy Samsung TV n leszenved a kedves felhasználó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák