Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Párban jönnek a Razer TWS headsetek
- Milyen TV-t vegyek?
- LG LCD és LED TV-k
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Kitolhatja az LGA1700 élettartamát az Intel
- Házimozi haladó szinten
- Egy androidlánnyal tenné kelendőbbé a GeForce-okat az NVIDIA
Aktív témák
-
parandroid
félisten
válasz
Agostino
#3060
üzenetére
A 64-65 fok még jóval alatta marad a normál üzemi hőmérsékletnek. Nem kell félteni. 80 körül kezdhetsz aggódni, 90-nél meg lehet, hogy tényleg gond van. Egyébként egy jó hűtő nemcsak jól hűt, de csendes is. Sokan vannak, érdemes körülnézni.
Amúgy nem flém, de emlékszem, egy korábbi munkahelyemen volt egy Thunderbird magos Athlon 1400MHz-en, amit iylenkor nyáron csak 1300-on lehetett járatni, mert 1400-on fagyott. Asus lap volt alatta, az olyan 75 fok körüli értéket mutatott. A közhiedelem szerint az Asus lapok szenzorai alámérnek. Ráállítottunk egy külön géphűtő ventit a projektre, hogy a levett oldallap helyén fújjon friss levegőt az egész gépbe, azzal azért működött. Valami DTK egybe-konfig volt egyenesen Deutschlandból, mert a főnök szerint csak a német gépekben szerelt gépekben lehetett megbízni, a magyarok hülyék hozzá. Német volt, természetesen... A másik konfig egybként egy 800-as Duron volt Asrock lappal, és úgy kellett belekönyörögnünk még 128MB RAM-ot, hogy menjen valamennyire.
A Photoshop az valami rémálom volt vele... A PageMaker meg magában is egy rémálom.
Főleg, hogy német nyelvű volt az összes szoftver. Ja, Nein, Abrechen, lol. Az, hogy neki jó volt a 400-as Celeron is, ahhoz már hozzá sem szóltunk.
Na jó, ez már vagy 4 éve volt...
Elnézést a nosztalgiáért. Nem volt egy szép időszak amúgy, jó hogy vége.
p
Aktív témák
- Battlefield 6
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Engedélyezte Hollandia a Tesla önvezetést, az EU többi része következhet
- BestBuy topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Creality HALOT ONE gyantás nyomtató
- 127db TV/Monitor Bazár (Samsung, LG, Philips, Sony)
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad G3 LTE i5-1245U 10mag 16GB 256GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- AKCIÓ! Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! R7 9850X3D / RTX 5080 16GB / 32GB DDR5 / 2TB Nvme!
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
A Photoshop az valami rémálom volt vele... A PageMaker meg magában is egy rémálom.
Főleg, hogy német nyelvű volt az összes szoftver. Ja, Nein, Abrechen, lol. Az, hogy neki jó volt a 400-as Celeron is, ahhoz már hozzá sem szóltunk.
