Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • :AMF:

    senior tag

    válasz Wendelke #89792 üzenetére

    Nem újkeletű ez a csalási módszer, de ha talál egy fake hajdúszoboszlói TN-t, viheti a 75 dollárom. :D Én egyébként azt csinálom a gyanús boltoknál, hogy ráírok, felteszek valami kérdést a cuccal kapcsolatban. Ha nem válaszol értelmes időn belül, akkor otthagyom. Ennek is írtam tegnap, még nem válaszolt.

    Más téma:
    Sikerült baráti áron szerezni egy vintage DT880-at Ebayről. (Még nem érkezett meg.) Próbáltam eredeti állapotú példányról képet szerezni és úgy tűnik, hogy gyárilag egy vékony szivacsréteg van a driver előtt, ami az enyémről hiányzik. Valószínűleg elporladt az évtizedek során. A mai DT880-ak drivere előtt egy filcből készült valami van. Én inkább a gyári megoldás felé hajlanék. Mivel a párnája is cserés lesz, gondoltam rendelnék hozzá egy gyári bőrpárnát. A Beyer oldala szerint a párnákhoz mellékelnek ilyen vékony szivacsot is. Próbálta már valaki a Beyer bőrpárnát (bármilyen Beyer fejessel)? Milyen minőségű? Ha nagyon gáz, akkor csak a szivacs miatt nem venném meg, szerzek máshonnan.

Új hozzászólás Aktív témák